Překvapivě výhodné letenky

Před nějakou dobou jsem si sháněl letenky. Už si ani nepamatuju kam to bylo, ale vím, že jsem hodně spěchal. Vzhledem k tomu, že to bylo opravdu na poslední chvíli, tak jsem si ani nemyslel, že by se mi mohlo podařit sehnat levné letenky. Procházel jsem si stránky leteckých společností, ale stále se mi nedařilo najít nějaké podle mých představ. Nakonec jsem však byl překvapen.

Najít ideální letenky může být jednoduché

Během hledáhí letenek tímto složitým způsobem, tedy každodenním procházením stránek všech leteckých společností, jsem si uvědomil, že určitě musí existovat způsob, jak letenky hledat snadněji. Jelikož jsem ale netušil, jak si pátrání po výhodných letenkách usnadnit, pokračoval jsem dál. Nakonec jsem ale nějakým způsobem narazil na stránky společnosti, která mi výrazně pomohla. Na jejích internetových stránkách jsem zadal kdy a kam chci letět a na jednom místě jsem dostal seznam všech potenciálních letů. Najít si akční letenky je pak velice snadné. Navíc jsem si mohl ke každé letence zjistit dostatečné informace. Díky nim jsem si pak jednoduše vybral.

Jaké informace byly uvedeny u každé letenky?

  • cena
  • čas, který strávím cestováním
  • počet mezipřistání
  • čas čekání na jednotlivých mezipřistáních
  • letecká společnost provozující daný let

S takovými informacemi jsem pak mohl snadněji vybírat. Jelikož jsem spěchal, vybral jsem si letenky, se kterými mi samotný let nezabral příliš mnoho času.

Letenky jsem si pořídil snadno a rychle

Kdybych nenarazil na stránky této společnosti, zřejmě bych ještě velmi dlouho procházel stránky jednu po druhé. Takto jsem všechny informace měl na jednom místě, navíc jsem si mohl být jistý svou platbou, která probíhala také přes onu společnost. Byl jsem opravdu rád, že jsem tyto stránky našel.