Akční letenky snadno a rychle

Rozhodli jste se hodit práci za hlavu a odjet na pár dní či týdnů do zahraničí? Takový odpočinek se jistě vyplatí. A aby se vyplatil ještě víc, máme pro vás dobrou radu – pořiďte si akční letenky.

Kdy si pořídit akční letenky?

Nejlevnější jsou letenky právě v okamžiku, kdy se dostávají do prodeje. Následně jejich cena neustále stoupá, mnohdy až do astronomických výšin. Čím dřív si tedy letenky koupíte, tím víc ušetříte. Problém je v tom, že levné letenky se do prodeje dostávají pouze v omezeném množství. Ale nebojte se, neznamená to, že 24 hodin denně musíte sedět u počítače, zkoumat webové stránky leteckých společností a zjišťovat, jestli náhodou nedaly do prodeje nějaké nové letenky. Od toho tu totiž jsou specializované společnosti, které se o to postarají za vás. Dejte si při jejich výběru dobrý pozor. Prodej letenek je v posledních letech tak rozšířený, že se objevila řada společností, které se pouze snaží své klienty obrat o peníze.

Jak poznat spolehlivou firmu?

Je to snadné. Hodně napoví to, jakým způsobem s vámi komunikuje. Neměla by totiž mít problém odpovědět vám na jakoukoli otázku. Také vám neúčtuje žádné skryté poplatky a má kamennou pobočku. Zařídí vám i víza, ubytování a další potřebné věci.

Akční letenky a jejich rezervace

  • na webu specializované společnosti si vyberte letenky, o něž máte zájem
  • zadejte jména a příjmení všech cestujících – a buďte pečliví, musí se totiž shodovat s údaji v cestovních dokladech, které si s sebou budete brát
  • doplňte kontakt na sebe
  • zvolte způsob platby a vše potvrďte
  • letenky jsou zarezervovány