Chcete k Balatonu? Finančně pomůže nebankovní půjčka pro problémové klienty

Balaton je největší jezero střední Evropy, které má délku 78 km. Je nádherným místem v Maďarsku, které je ideální pro dovolenou s dětmi i pro romantickou dovolenou ve dvou. Určitě nadchne i milovníky sportů, zejména cyklistů. Okolí lemují desítky kilometrů cyklistických tras.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a finance nemusíte řešit

Dovolená u Balatonu vyjde velmi levně. Ušetříte už na cestě. Jezero leží asi 400 km do Brna. Trasa se dá naplánovat i tak, že nebudete platit mýtné na silnicích. Ani ubytování u Balatonu není drahé. Za noc se v kepech platí jen několik euro. Kempů je v okolí jezera několik desítek, takže si určitě vyberete. Můžete spát ve stanu, ale lze si pronajmout i karavan, bungalov či mobilní dům. V případě této formy bydlení doporučujeme provést rezervaci v dostatečném předstihu. Ani jídlo v místě není drahé, takže za dovolenou nemusíte zaplatit více než 10 000 korun. Že vám taková suma chybí? Pomoc nabízí právě nebankovní půjčka pro problémové klienty.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je určena pro všechny

Problémový klient je pro banku ten, kdo:

  • má záznam v rejstříku trestů
  • jehož jméno se nachází v registru dlužníků
  • je momentálně bez práce
  • má nízký příjem

Těmto lidem v bance nepůjčí, takže jsou pro ně nebankovní půjčky vlastně jediným vhodným řešením, jak získat peníze. Půjčka je určena i pro všechny ostatní, půjčit si mohou také podnikatelé.

Důležitá kritéria

Půjčky pro problémové klienty nabízí minimálně 500 korun. Sumu si volíte sami, stejně si volíte termín splatnosti. Splatnost si nastavíte v rozmezí 7 až 45 dní. Pokud byste měli se splacením problém, požádejte si o prodloužení.