Chcete nový gril? Získejte na něj peníze z nebankovní půjčky ihned na účet

Nový gril je zárukou toho, že si snadno a rychle připravíte vaše oblíbené grilované pochoutky. Když si chcete koupit nový, musíte se nejdříve rozhodnout, jaký typ je pro vás vhodný. Může to být například gril plynový, na dřevěné uhlí nebo s pečícím kamenem. Dejte si pozor i na jeho rozměry. Vyplatí se, když budete pravidelně sledovat nabídky a pokud se objeví akce, hned gril koupíte. Chcete to tak udělat, ale chybí vám peníze? Tento problém snadno vyřešíte pomocí nebankovní půjčky ihned na účet. Jak funguje a proč je výhodná?

Srovnání nebankovní půjčky ihned na účet s bankovními produkty

I banky nabízí peníze poměrně rychle, ovšem ne moc výhodně. Požádat si můžete například o kreditní kartu, díky které snadno získáte až 50 000 korun. Problém je ale v tom, že má karta hodně vysokou úrokovou sazbu, takže pokud nevrátíte peníze v bezúročném období, hodně se vám tato forma půjčení peněz prodraží. Úroková sazba u kreditní karty je až 20 %. Vysokou úrokovou sazbu má i kontokorent. Nebankovní půjčky ji nemají, za jejich vyřízení se platí jen jednorázový poplatek.

Nebankovní půjčky ihned na účet a nabídka

Z nebankovní půjčky ihned na účet získáte 500 až 10 000 korun, částku si volíte v řádu stokorun. Volíte si také dobu splatnosti, ta se pohybuje od 7 do 45 dní. Za poplatek si můžete dobu splatnosti prodloužit o dalších až 60 dní.

Jak si půjčit zdarma?

Z půjčky ihned získáte peníze zdarma, když si půjčujete poprvé, stačí toto nastavení:

  • suma na 9000 korun,
  • doba splatnosti na 30 dní.

Poplatek neplatíte, když peníze včas vrátíte. Kdy pomůže nebankovní půjčka k novému grilu vám?