Chybí vám peníze na zájezd na hory? Spolehněte se na pomoc od nebankovní půjčky

Dávno jsou pryč doby, kdy byly půjčky dostupné jen těm, kteří měli vysoký plat. S příchodem nebankovních společností se půjčky staly dostupné pro většinu lidí. Jejich hlavní význam tkví v tom, že si bez problémů mohou půjčit i lidé, před kterými banka zavírá dveře. Dala vám banka najevo, že pro ni nejste důvěryhodným klientem? Potřebujete si rychle půjčit několik tisíc korun? Chytré řešení jsou nebankovní půjčky. Přečtěte si více o tom, proč je lidé volí stále častěji!

Nebankovní půjčky bodují vstřícností

Nebankovní společnost není přísná jako banka. Aby žadateli půjčku poskytla, stačí, když splňuje tyto 3 podmínky:

  • je ve věku 21 až 85 let,
  • má české státní občanství,
  • nemá u společnosti jiný dluh.

Získání půjčky v bance je mnohem složitější. Banka prověřuje příjem, zjišťuje jestli je jméno žadatele vedeno v registru dlužníků, pátrá po finanční minulosti žadatele apod. Tato procedura může získání půjčky protáhnout i na několik dní. U společnosti je to otázka minut.

Nebankovní půjčky a vyřízení online

Půjčky od nebankovní společnosti se vyřizují online, přímo na webu společnosti. Web funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže jsou půjčky ihned dostupné v kteroukoliv denní i noční dobu. Získání půjčky předchází vyplnění žádosti a volba sumy a doby splatnosti. Je to tak jednoduché, že to zvládnou i ti, kdo si s počítačem moc nerozumí.

Kolik nabízí?

Stejně jako půjčky pro problémové klienty nabízí sumu od 500 do 10 000 korun se splatností od 7 do 45 dní s možností prodloužení. Jedná se o neúčelové půjčky, které se dají využít na cokoliv, třeba právě na nákup odpočinkové zimní dovolené v Alplách.