Finská půjčka vám zaplatí novou ledničku!

Bez ledničky snad nemůže fungovat žádná domácnost. Pokud se ta vaše rozbila a její oprava by se už nevyplatila, je na čase se poohlédnout po nové. Vaše lednice se ale jako na potvoru rozbila právě ve chvíli, kdy na všem účtu není dost peněz na nákup. Nemusíte mít obavy, že o potraviny přijdete, protože nákup lednice hravě pokryje finská půjčka. Proč využít tento typ úvěru a kolik nabízí i vám?

Finská půjčka – základní charakteristika

Finská půjčka je nebankovní typ úvěru, který můžete v České republice využívat od roku 2005. Jedná se o výhodný finanční produkt, který je dostupný většině obyvatel. Finská půjčka totiž není vázána na vysoký příjem. Patří mezi půjčky pro problémové klienty, takže ji získají i lidé se zápisem v registru dlužníků.

Finská půjčka a hlavní výhody

Půjčka je v mnohém liší od klasické půjčky v bance a také od kreditní karty. Oba finanční produkty poráží především v rychlosti vyřízení. Abyste půjčku získali, stačí jen několik minut, protože se vyřizuje přes webové stránky nebankovní společnosti. Stačí mít jen cca 10 minut času a půjčka je vaše. Výjimečná je také rychlostí odeslání peněz na žadatelův účet. Nebankovní společnost posílá peníze neprodleně po schválení žádosti. Děje se tak do jedné minuty. Výhodou také je, že nebankovní společnost nabízí vysokou variabilitu nastavení půjčky. Každý žadatel si sám volí částku, kterou potřebuje půjčit a také dobu splatnosti.

Používají se i jiné názvy

Finská půjčka je zajímavá tím, že se pro ni používá i celá řada dalších názvů. Můžete se setkat například s pojmenováním: