Kupte si na cesty akční letenky

Cestování může být drahá záležitost – ale také nemusí. Spoustu výdajů je možné omezit, a to i bez toho, abyste museli celou dobu být o chlebu a vodě. Nejvíce můžete ušetřit na letenkách – stačí si koupit akční letenky.

Akční letenky – jak na to?

Nejlevnější letenky jsou k dostání pouze v době, kdy jsou vydány do prodeje. Poté jsou jen dražší a dražší. Nečekejte proto na last minute letenky a začněte vybírat už teď. Nebojte se, nemusíte 24 hodin denně procházet webové stránky leteckých společností a zjišťovat, zda nevydaly nějaké levné letenky. O to se postarají specializované společnosti. Vyberte si ale takovou, která z vás nebude chtít pouze vytáhnout peníze.

Jak vybrat spolehlivou společnost?

  • dobře s vámi komunikuje a odpoví vám i na otázky, které nejsou běžné
  • má kamennou pobočku
  • neúčtuje vám skryté poplatky
  • postará se i o víza, ubytování nebo pronájem auta
  • pokud se v zahraničí ocitnete v problémech, nenechá vás ve štychu

Jak zarezervovat akční letenky?

Je to velice jednoduché. Na webových stránkách specializované společnosti vyberte letenky, o které máte zájem. Poté vyplňte jména a příjmení všech cestujících – a to tak, aby byla shodná s údaji uvedenými v cestovních dokladech, které si s sebou povezete. Doplňte kontakt na sebe a vyberte si způsob platby. Následně klikněte na tlačítko Potvrdit. Rezervace je hotová. Zobrazí se vám její kód a datum, do kterého je potřeba letenky zaplatit. Po zaplacení vám přijdou v elektronické podobě do vaší e-mailové schránky. Tam naleznete i podrobnější informace a itinerář letu.