Mobil půjčka

Moderní technologie vstoupily i do světa půjček, což ocenila většina lidí, kteří si chtějí nějaký typ úvěru vzít. Půjčky je totiž možné díky moderním technologiím vyřídit velmi rychle. Stačí si jen zapnout počítač či tablet a připojit se k internetu. Následně najít oficiální stránky nebankovní společnosti a vyplnit online formulář. Co je k vyřízení půjčky potřeba a kdy se peníze objeví na vašem účtu?

Mobil půjčka a postup vyřízení žádosti

Žádost najdete na stránkách společnosti, její výhodou je, že je dostupná 24 hodin denně. Nebankovní společnost funguje také 24 hodin každý den včetně víkendů. Záleží tedy jen na vás, kdy si o půjčku požádáte. Pokud nebankovní společnost nenajde v žádosti žádný problém, pošle vám peníze do jedné minuty. Ještě záleží na rychlosti banky, u které máte veden účet. Pokud převádí peníze rychle, můžete peníze na účtu mít třeba i do několika minut. Do žádosti se vyplňují základní údaje. Je také třeba vybrat dobu, kdy se vám nebankovní společnost má ozvat. Může to být i ve večerních a nočních hodinách.

Mobil půjčka a základní pravidla

Mobil půjčka nabízí 500 až 10 000 Kč. Je možné si u ní nastavit i dobu splatnosti. Uděláte to jednoduše pomocí kalkulátoru. Ten vám současně ukáže, jak vysoký poplatek za mobil půjčku zaplatíte. Mobil půjčka není nijak drahá. Například za úvěr 2 000 Kč na 7 dní zaplatíte poplatek pouze 200 Kč. Pro zisk půjčky je třeba doložit věk – musí vám být mezi 21 a 85 lety. Půjčka bude také schválena jen osobám, které mají české státní občanství.

Jaké další výhody mobil půjčka má?

  • půjčku můžete využívat opakovaně
  • vyřídíte ji z domova
  • je dostupná i pro nezaměstnané
  • je možné ji splatit předčasně
  • žadatel může využít prodloužení termínu