Musíte zaplatit povinné ručení? Využijte půjčky pro problémové klienty

Povinné ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) si musí platit každý majitel motorového vozidla, tato povinnost je ukotvena v zákoně č. 168/1999 Sb. Pokud byste si pojištění neplatili a Policie ČR by na to přišla, hrozí vám pokuta až 40 000 korun a také to, že škody, které provozem vozidla způsobíte, budete hradit z vlastní kapsy. Škody mohou dosahovat i několik desítek milionů korun. Přišla vám složenka ve chvíli, kdy nemáte na účtu dost peněz?

Půjčky pro problémové klienty problém řeší

Jestliže vám přišla složenka, která vás vyzývá k platbě povinného ručení, ale vy na něj nemáte aktuálně dost peněz, nezmatkujte. I pro vás jsou tu výhodné půjčky pro problémové klienty. Díky nim získáte až 10 000 korun. Tato částka by vám za zaplacení pojištění měla stačit. Výhodou půjčky je, že ji vyřídíte snadno z domova. Jak? Najděte si stránky nebankovní společnosti a na nich si nejdříve vyberte, kolik peněz potřebujete půjčit. Nabízí se částky v rozmezí 500 až 10 000 korun. Je výhodné, že si každý žadatel také sám volí termín splatnosti. Minimálně je to 7 dní. Maximální standardní doba splatnosti je 45 dnů.

Půjčky pro problémové klienty mají i jiné názvy

Půjčky pro problémové klienty poskytuje nebankovní společnost, která nabízí také:

  • Sms půjčky ihned
  • půjčky pro nezaměstnané
  • půjčky pro dlužníky
  • půjčky pro matky na mateřské dovolené a další

Jsou vyřizovány bleskově rychle!

Všechny tyto nebankovní půjčky mají stejné podmínky a jejich největší konkurenční výhodou je rychlost vyřízení. Nebankovní společnost schvaluje půjčky bleskovou rychlostí, většinou neprodleně po odeslání žádosti. Společnost pracuje i o víkendech a má neomezenou pracovní dobu – půjčky schvaluje 24 hodin denně.