Na cestu do Paříže si pořiďte levné letenky

Paříž je velmi oblíbenou turistickou destinací. A není se čemu divit – naleznete v ní dech beroucí památky, můžete navštívit muzea plná úchvatných uměleckých děl, nebo zažít romantický piknik u Seiny. Návštěva Paříže navíc ani nemusí být tak drahá, jak se často říká. Stačí si totiž pořídit levné letenky.

Kdy se dají sehnat levné letenky?

Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá – hned na začátku, tedy ve chvíli, kdy jsou vpuštěny do prodeje. Potom už jejich cena pouze stoupá. Ale pozor. Takové letenky se do prodeje vždy dostávají pouze v omezeném množství. Nechce se vám neustále kontrolovat oficiální webové stránky leteckých společností? To vůbec nevadí. Můžete tuto práci nechat specializované firmě. Vyberte si ale takovou, která je opravdu spolehlivá a nebude z vás pouze chtít dostat peníze.

Jak poznat spolehlivou společnost, u které je možné získat levné letenky?

  • má kamennou pobočku
  • v případě jakéhokoli problému v zahraničí vám vždy pomůže
  • odpoví vám na jakoukoli otázku
  • postará se vám i o víza, ubytování nebo dokonce pronájem auta

Jak si letenky zaregistrovat?

Akční letenky získáte velmi snadno. Stačí si je vybrat na webových stránkách specializované společnosti, vyplnit jména a příjmení všech cestujících a kontakt na sebe, vybrat způsob platby (není totiž nutné platit kartou, můžete si zvolit i možnost bankovního převodu nebo vkladu přímo z účtu) a kliknout na tlačítko Potvrdit. Následně se vám zobrazí kód vaší rezervace a termín, do něhož je nutné zarezervované letenky zaplatit. Po zaplacení vám do e-mailové schránky přijde vaše elektronická letenka. Stačí si ji jen vytisknout a můžete vyrazit.