Na nic nečekejte a pořiďte si nejlevnější letenky

Cestování se někdy může pořádně prodražit. Ale naprosto zbytečně. Existuje totiž spousta možností, jak lze ušetřit. V první řadě je potřeba si pořídit co nejlevnější letenky. To ale není nic těžkého, v tomto článku vám poradíme, jak na to.

Nejlevnější letenky jsou hned na začátku

Akční letenky jsou ty, které se právě dostaly do prodeje. Následně totiž jejich cena neustále stoupá. Nečekejte proto na last minute letenky, ty obvykle bývají nejdražší. Problém je v tom, že nejlevnější letenky se vydávají pouze v omezeném množství. I v tomto případě platí okřídlené pořekadlo, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. Pokud nechcete 24 hodin denně sledovat webové stránky leteckých společností a čekat, než se levné letenky dostanou do prodeje, nechte to na specializované společnosti, která se o to postará za vás. Zvolte ale takovou, na kterou se opravdu budete moci spolehnout.

Jak se pozná spolehlivá firma?

  • má kamennou pobočku
  • dobře s vámi komunikuje a odpoví vám na jakékoli dotazy
  • nechce po vás žádné skryté poplatky
  • nenechá vás ve štychu, když budete mít v zahraničí nějaký problém
  • postará se i o víza, ubytování a pronájem auta

Jak probíhá rezervace levné letenky?

Na webu specializované společnosti si vyberte letenky a zadejte jména a příjmení všech cestujících, následně doplňte kontakt na vás. Poté zvolte způsob platby. Jakmile ho potvrdíte, vaše letenky jsou zarezervované. Ukáže se vám kód rezervace a termín, do kterého je nutné letenky zaplatit. Zároveň vám do e-mailové schránky přijdou další podrobnější informace a itinerář vašeho letu.