Nebankovní půjčka nabízí peníze na letenku

Když si chcete koupit letenky, jenže akční cena se objeví ve chvíli, kdy čekáte na výplatu, nemusíte smutnit. Stačí, když si vyřídíte nebankovní půjčku. Proč je to výhodné? Jak na to, aby pro vás byla nebankovní půjčka co možná nejvýhodnější?

Nebankovní půjčka se vyřizuje z pohodlí domova

Nebankovní půjčky v České republice fungují od roku 2005 a od svého založení jsou klientům vstříc. Nebankovní společnosti je nastavily tak, aby si klienti mohli o peníze požádat rychle a odkudkoliv na světě. Je to možné, protože se žádost o půjčku kompletně vyřizuje online, skrze jednoduchý online formulář. Do něj se vyplňuje několik základních údajů, například:

  • jméno a příjmení,
  • bydliště,
  • datum narození,
  • rodné číslo,
  • číslo občanského průkazu a další.

Nemusíte se bát, protože vše dohromady zabere jen cca 10 minut. Když žádáte o půjčku opakovaně, už se nemusíte vyplňováním formuláře zatěžovat. Stačí totiž poslat jen SMS zprávu.

Nebankovní půjčka a porovnání s produkty od banky

Přemýšleli jste o tom, že byste si půjčili peníze od banky? Pokud ano, připravte se na to, že si vás banka bude důkladně prověřovat a hlavně díky tomu se vyřízení žádosti může protáhnout třeba i na několik dní a vaše vysněné levné letenky vám tak někdo může vyfouknout před nosem. Nebankovní půjčka boduje hlavně tím, že dopředu víte, kolik za půjčení peněz zaplatíte navíc. U bankovních produktů to někdy není jasné, protože se na její produkty váže úroková sazba.

Jak si půjčit správně?

Musíte si sami určit, jaká částka pro vás bude únosná. Nikdy si nepůjčujte, když nemáte jistotu, že peníze stihnete včas vrátit. Pokud byste to udělali, mohli byste se zbytečně dostat do problémů a z půjčky ihned byste neměli užitek.