Nebankovní půjčka pro problémové klienty pomůže s rekonstrukcí bytu

Vzali jste si hypotéku na byt snů a chybí vám peníze na jeho rekonstrukci? Potřebujete k úplnému ideálu vyměnit kuchyň, položit novou podlahu nebo vymalovat, ale nemáte na dokončení práce dostatek peněz? Pokud jste podepsali smlouvu na úvěr u některé z bank, možná pro vás bude problematické vyřídit další půjčku. Pomocí nebankovní půjčky však peníze seženete a opravy na novém bytě zrealizujete.

Doporučujeme

Půjčka na byt

Na rekonstrukci bytu už nemusíte čekat. Díky půjčce s ní můžete začít ještě dnes.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je bezpečným a rychlým pomocníkem pro všechny, kteří měli v minulosti problém se splácením svých závazků nebo nejsou dostatečně bonitní pro bankovní společnosti. Mohou mezi ně patřit nezaměstnaní nebo lidé, kteří dluží peníze na více místech. V případě, že do některé z uvedených skupin patříte, můžete zaplatit rekonstrukci bytu z půjčky ihned. Sjednáte ji během pár minut bez zbytečného papírování a dlouhého čekání na pobočce.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty ještě dnes na vašem účtu

Peníze můžete mít skutečně ještě dnes. Půjčka je pro vás totiž připravena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a tak si o ni můžete zažádat klidně i o víkendu. Stačí vám, když napíšete sms zprávu nebo vyplníte online formulář, do kterého uvedete:

  • jméno a příjmení
  • rodné číslo
  • adresu
  • číslo občanského průkazu

Nezapomeňte uvést, jak vysokou částku potřebujete a kam mají být peníze zaslány. V případě, že nevlastníte bankovní účet, bude vám částka odeslána poštovní poukázkou a to ihned po schválení vaší žádosti.

Myslete na včasné vrácení peněz

Především v situaci, kdy splácíte více půjček najednou, mějte na paměti termín splatnosti. Je velmi důležité, abyste jej dodrželi, neboť se tak vyhnete smluvním pokutám. Nebankovní půjčka pro problémové klienty musí být vrácena nejpozději do 45 dnů. V případě, že termín nedokážete splnit, můžete si zažádat o jeho prodloužení a to až dvakrát. Včasné splacení má ještě jednu výhodu. Díky němu vám bude půjčka poskytnuta znovu kdykoliv v budoucnu.