Nebankovní půjčka pro problémové klienty vám zaplatí nové hrnce

Kvalitní hrnce jsou základem každé kuchyně. Pokud nemůžete vařit v kvalitních hrncích, vaše jídlo nebude nikdy dokonalé. Že po nových hrncích toužíte už dlouho, ale stále ještě na ně nemáte dost peněz? Řešení vaší situace je velmi snadné. Stačí, když si necháte poradit, jak rychle získat až 10 000 korun. Právě takovou sumu nabízí nebankovní půjčka pro problémové klienty, která je nejlevnějším finančním produktem. Jak je to možné?

Jak si nebankovní půjčka pro problémové klienty stojí při srovnávání?

Jestliže už jste si někdy půjčovali peníze v bance, tak jistě víte, jak moc drahé to je. Banky si pro své půjčky stanovují vlastní úrokovou sazbu. Ta vyjadřuje, kolik navíc z dané půjčky zaplatíte. Když uvážíme, že sazba se pohybuje od 5 do 15 % u klasických úvěrů, tak si snadno i vy spočítáte, kolik peněz navíc budete muset bance zaplatit. Ještě horší je to se sazbou u kreditní karty a kontokorentu:

  • u kontokorentu se pohybuje okolo 15 %
  • u kreditní karty přesahuje úroková sazba až 20 %.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty nemá úrokovou sazbu

Právě v tomto ohledu se nebankovní půjčka pro problémové klienty od klasických finančních produktů v bance extrémně liší. Za poskytnutí nebankovní půjčky se platí jednorázový poplatek. Jeho výše se mění v závislosti na tom, kolik si klient půjčí peněz a jakou si zvolí dobu splatnosti. Například u půjčky na 1000 korun se splatností na 7 dní je poplatek pouze 100 korun.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je dostupná i bez poplatku

Extrémní rozdíl je v tom, že peníze z půjčky ihned můžete i vy získat zcela zdarma. Akce může využít každý, kdo o půjčku žádá poprvé.