Nebankovní půjčky ihned na účet

Pokud potřebujete půjčit peníze, máte 2 možnosti. Můžete jít do banky. To je vhodným řešením v případě, když potřebujete půjčit více jak 20 000 Kč. Jestliže nepotřebujete tak vysoký obnos, jsou pro vás lepším řešením nebankovní půjčky ihned na účet. Proč a jak fungují?

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou vyřízeny bez průtahů

Pokud žádáte o úvěr v bance, připravte se na zdlouhavé papírování. Zejména v případech, kdy chcete půjčit větší obnos, si vás banka důkladně prověří. Zajímat ji bude vaše finanční historie, budete muset doložit příjem, banka může vyžadovat i výpis z rejstříku trestů. Vyřizování bankovní půjčky se díky tomu může protáhnout i na několik dní. Nic takvého vás u nebankovní půjčky ihned na účet nečeká. V jejím případě stačí, když si najdete několik minut, pustíte počítač, najdete si internetové stránky nebankovní společnosti a vyplníte online žádost. K žádosti je třeba nahrát ještě scan vašeho občanského průkazu. Potřeba je kopie obou stran, aby si nebankovní společnost ověřila váš věk a dokázali jste, že jste občanem České republiky. Pokud by se tak nestalo, nebankovní společnosti vám půjčku neposkytne.

Nebankovní půjčky ihned na účet a jejich největší výhody

  • jsou dostupné i pro osoby s nízkými příjmy
  • není třeba dokládat výpis trestního rejstříku
  • půjčit si mohou i ti, jejichž jméno se nachází v registru dlužníků
  • nejsou účelové
  • sami si volíte částku a také dobu splatnosti

Poplatek za vyřízení nebankovní půjčky ihned na účet

Za vyřízení nebankovní půjčky ihned na účet se platí jen mírný poplatek. Jeho výši vám ukáže online kalkulátor. Pokud byste půjčku splatili dříve, poplatek se vám úměrně sníží.