Nebankovní půjčky ihned pomohou s nákupem nové televize

Televize se stala nepostradatelnou součástí našich domácností. Trávíme u ní stále hodně času. Dobré na tom je, že se u ní často sejde celá rodina. Když se televize rozbije, je to problém. Nemáte na nákup nové dost peněz? Peníze z půjčky ihned tento váš problém vyřeší.

Půjčky ihned pomohou

Jedná se o typ krátkodobé nebankovní půjčky, kdy doba splatnosti je 7 až 45 dnů. Díky tomu vám nebudou naskakovat žádné zbytečné úroky a poplatky, jak se to stává u půjček dlouhodobých. Pokud ale budete potřebovat, není problém si půjčku nechat prodloužit, je to možné až o 60 dnů – stačí si o to požádat nejpozději v poslední den splatnosti. Výše půjčky je 500 až 10 000 korun. Patří mezi půjčky pro problémové klienty, takže si mohou půjčit i lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku. Nepotřebujete ručitele ani potvrzení o svém příjmu. Nemusíte chodit na žádnou osobní schůzku, takže se nestane, že by se vám někdo snažil vnutit služby, které ve skutečnosti nepotřebujete.

Peníze z půjčky ihned na vašem bankovním účtu

  • na webu poskytovatele vyplňte připravený formulář
  • nebo odešlete speciální SMS
  • do deseti minut zjistíte, zda vám půjčka byla schválena
  • do dalších deseti minut můžete mít peníze na svém bankovním účtu

Kreditní karta, kontokorent a další možnosti

Novou televizi si můžete pořídit i jinak. Pomůže vám kreditní karta nebo kontokorent, díky kterému si ze svého bankovního účtu budete moci vybírat do mínusu. Nevýhodou jsou ale vysoké úroky. Další možností je dlouhodobá půjčka. S tímto závazkem ale budete muset počítat dlouho.