Nebankovní půjčky ihned

Je to již 11 let, co se na české finanční scéně objevily nebankovní půjčky. Lidé se k těmto úvěrům stavěli zpočátku s nedůvěrou. Nebyli schopni přijmout fakt, že jim někdo nabízí výhodnou půjčku za férových podmínek. Vše se ale mění. Dnes patří nebankovní půjčky ihned mezi populární finanční produkty. Lidé je využívají stále častěji. Chtěli byste si také výhodně půjčit? V tomto článku se dozvíte, jak je vše jednoduché!

Nebankovní půjčky ihned se vyřizují přes internet

Nebankovní půjčky ihned mají výhodu v tom, že k podání žádosti stačí jen připojení k internetu. Na oficiálních stránkách nebankovní společnosti se nachází formulář s žádostí, který je třeba vyplnit. Stačí si vyhradit jen několik minut. Vyplňují se běžné údaje, jako je například jméno, adresa, místo narození, rodné číslo a další. Musíte zadat také číslo bankovního účtu, na který chcete poslat peníze. Výhodou je, že si můžete vybrat, v jaké formě vám bude zaslána faktura s informacemi o platbě. Je to možné třemi způsoby:

  1. formou SMS zprávy
  2. klasickou poštou
  3. e-mailem

Nebankovní půjčky ihned mají 2 důležité podmínky

Velkým rozdílem oproti bankovní půjčce je, že nebankovní půjčky ihned nemají přísné podmínky. Půjčku získá každý, kdo je občanem České republiky. Žadatel o půjčku také musí doložit, že je mu méně než 85 a více než 21 let. Nebankovní společnost nepůjčí lidem, kteří u ní mají jinou (dosud nesplacenou) půjčku. Jakmile ale úvěr splatíte, můžete si okamžitě vzít úvěr další.

Za poskytnutí se platí jen mírný poplatek

Za poskytnutí nebankovní půjčky ihned vám bude účtován poplatek. Není nijak vysoký. Výše poplatku se odvíjí od doby splatnosti a od půjčené částky. Pokud například splatíte půjčku před termínem splatnosti, bude vám poplatek snížen.