Nebankovní půjčky pomáhají i s nákupem sportovního vybavení

I na sportovní vybavení si můžete půjčit a věřte, že se vám to vyplatí. Není totiž nic lepšího než investovat do vlastního zdraví a pohodlí. Když si koupíte kvalitní výbavu pro váš oblíbený sport, bude vás také pohyb mnohem více bavit. Jak si půjčit z nebankovní půjčky ihned výhodně?

Proč jsou nebankovní půjčky stále oblíbenější?

Jedná se o neúčelové úvěry, které poskytuje nebankovní společnost. Byly vytvořeny, aby si lidé mohli rychle půjčovat. Jejich největší konkurenční výhodou je, že se vyřizují online. Půjčku si tak můžete vyřídit z domu nebo z jakéhokoliv jiného místa, odkud je připojení na internet. Stále větší populritu si získávají pro jejcih vstřícnost. Jsou totiž dostupné všem lidem, kteří:

  • jsou ve věku 21 až 85 let,
  • mají české státní občanství,
  • nemají u společnosti jinou půjčku.

Nebankovní půjčky nejsou zatíženy úrokovou sazbou

Hlavní rozdíl oproti bankovním produktům je ten, že nebankovní půjčky nejsou zatíženy úrokovou sazbou. Například u kreditní karty dosahuje sazba výše až 22 %, takže se půjčení hodně prodraží. U nebankovní půjčky se platí pouze jednorázový poplatek. Ten znáte ihned a jeho výše je závislá na tom, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Například při půjčce 2000 korun na 7 dní je poplatek pouze 200 korun. Je třeba počítat s tím, že se vrací společně s půjčenou sumou.

Jsou dostupné pro většinu lidí

Popularita pramení i z toho, že jsou dostupné většině lidí. Fungují dokonce i jako půjčky pro problémové klienty. Do této skupiny spadjí například osoby, jejichž jméno se nachází v registru dlužníků, dále také nezaměstnaní a ti, kdo mají jen nízký příjem.