Nebankovní půjčky

Potřebujte si půjčit menší obnos? V bance vám nepůjčí? Nemáte kreditní kartu ani kontokorent a peníze musíte mít okamžitě? Využijte oblíbené nebankovní půjčky. Jejich vyřízení je snadné a tento typ půjčky je dostupný téměř pro každého. Poradíme vám, jak postupovat.

Nebankovní půjčky nabízí i 10 000 Kč

Pokud potřebujete peníze na běžné výdaje, ale třeba i na nákup nového vybavení do domácnosti, nebankovní půjčka vám určitě pomůže. Díky ní získáte jednorázově až 10 000 Kč. Minimální úvěr je 500 Kč. Výhodou je, že si sami zvolíte částku a současně s ní také dobu splatnosti. Dobu splatnosti je možné u této půjčky nastavit na 7 až 45 dní. Nastavení obou atributů nebankovní půjčky je velmi snadné. Používá se k tomu online kalkulátor. Ihned vám také ukáže výši poplatku za půjčku. Poplatek se různí, jeho výše se odvíjí od doby splatnosti a také od částky, kterou si půjčíte.

Nebankovní půjčky a jejich charakteristika

  • žadatel nemusí dokazovat příjem
  • nebankovní společnost nevyžaduje prokázání čistého trestního rejstříku
  • nebankovní společnost neprohlíží ani registr dlužníků
  • nebankovní půjčky je možné vyřídit odkudkoliv, stačí připojení k internetu
  • půjčku je možné si brát opakovaně

Podmínky jsou velmi mírné

Nebankovní půjčku získá každý, kdo prokáže, že je mu více než 21 let. Současně je třeba prokázat, že je žadatel občanem České republiky. Obě podmínky lze splnit tak, že se k online žádosti přidá scan občanského průkazu. Žadatel o půjčku také nesmí mít jinou nesplacenou půjčku u nebankovní společnosti, u které o úvěr žádá. Díky tomu jsou nebankovní půjčky určeny opravdu pro každého. Nebankovní půjčka poskytne úvěr i matkám na mateřské, seniorům a studentům. Půjčku získají také OSVČ.