Pořiďte si levné letenky

Věděli jste, že spousta výdajů je při cestování zbytečná? To platí i u peněz za letenky. Řada lidí totiž čeká na takzvané last minute letenky, ty však jsou nejdražší. Pořiďte si proto levné letenky co nejdříve.

Levné letenky – jak na to?

Nejlevnější letenky seženete hned, jakmile se dostanou do prodeje. Poté už jejich cena pouze stoupá, nejlevnější jsou tedy first minute letenky. Problém je v tom, že takovýchto letenek se do prodeje dostane vždy jen několik. Jak si je zajistit? Můžete 24 hodin denně sedět u počítače a procházet webové stránky leteckých společností, nebo zvolit lepší způsob – spolehnout se na specializovanou společnost, která vám akční letenky zajistí. Bohužel společností, které se poskytování levných letenek věnují, se v poslední době objevilo víc než dost a ne všechny jsou poctivé. Dejte si proto při jejich výběru velký pozor.

Jak poznat spolehlivou společnost?

  • neúčtuje vám žádné skryté poplatky
  • má kamennou pobočku
  • pokud budete mít problém, pomůže vám
  • dobře s vámi komunikuje a snaží se vám odpovědět na jakýkoli dotaz
  • zajistí vám i víza, ubytování a v případě zájmu také pronájem auta

Jak si levné letenky zarezervovat?

Je to jednoduché. Stačí, když si na webu specializované společnosti vyberete letenky, o které máte zájem, poté vyplníte jména a příjmení cestujících a kontakt na sebe. Následně vyberete způsob platby a vše potvrdíte. Tím je vaše rezervace hotová. Zobrazí se vám její kód a datum, do něhož je nutné letenky zaplatit. Do mailu vám navíc přijdou další podrobnější informace a itinerář letu.