Pořiďte si na cestu do Dublinu levné letenky

Ne náhodou se Irsku přezdívá zelený ostrov. Jeho návštěva vás bude fascinovat. V jeho hlavním městě Dublinu se dokonalým způsobem snoubí starobylé stavby s moderní architekturou, takže si na své přijde úplně každý. A cesta do Dublinu má ještě jednu výhodu – můžete si na ni pořídit levné letenky.

Vzhůru do Dublinu

V hlavním městě Irska, kde žije asi 510 000 obyvatel, můžete navštívit Národní muzeum, Národní galerii, ale i pověstné Writers Museum, tedy muzeum spisovatelů. Za návštěvu rozhodně stojí i Obchodní dům Guinness, kde můžete ochutnat charakteristický irský národní nápoj. Kromě toho se můžete podívat i na zámek Mahalide nebo místní hrad. Tím ale nabídka nekončí, však sami uvidíte.

Jak sehnat levné letenky?

Abyste nemuseli každý den sedět u počítače a procházet webové stránky leteckých společností, obraťte se na specializovanou firmu, která vám akční letenky zajistí. Vyberte si ale firmu, která je spolehlivá, jinak by se vám mohlo stát, že z vás bude chtít akorát vytáhnout peníze a váš zájezd se nakonec pořádně prodraží. Jak spolehlivou společnost poznat? Je to taková firma, která po vás nechce skryté poplatky, dobře s vámi komunikuje, zajistí vám i ubytování a pronájem auta a nenechá vás ve štychu, když budete mít v zahraničí nějaký problém.

Jak si zarezervovat levné letenky?

  • na webu specializované společnosti si vyberte letenky do Dublinu
  • zadejte jména a příjmení všech cestujících a kontakt na sebe
  • zvolte způsob platby a vše potvrďte
  • rezervace je hotová
  • ukáže se vám její kód a datum splatnosti