Pořiďte si nový jídelní servis, půjčka nebankovní vám na něj přispěje

Máte za sebou rekonstrukci kuchyně a rádi byste renovaci dokončili se vším všudy? Rozhodli jste se pořídít si nové nádobí pro stolování, které by skvěle doplnilo styl vaší jídelny? Pokud jste veškeré úspory vložili do provedených oprav a půjčku v bance vám odmítají schválit, je pro vás řešením půjčka nebankovní. S její pomocí zajistíte nákup jednoduše a rychle.

Doporučujeme

Nebankovní půjčky se zástavou | Půjčky bez registru a poplatků | Půjčky bez registru a poplatků

Krásný servis nakoupíte s okamžitou půjčkou

V dnešní době již máme k dispozici širokou nabídku kuchyňského vybavení, ze kterého můžeme vybírat. Někteří z nás dávají přednost jednoduchým minimalistickým kouskům, jiní si raději pořídí zdobenou, květinovou výbavu. V nabídce jsou také luxusní porcelánové servisy. Je jen na vás, který styl si vyberete k vyzdobení vaší jídelny. Ať už zvolíte jakkoliv, půjčka nebankovní vám k nákupu pomůže. Díky skvělým podmínkám si ji může dovolit opravdu každý.

Půjčka nebankovní pro všechny

Půjčka nebankovní je krátkodobou půjčkou poskytovanou nebankovními společnostmi. Může o ni zažádat každý český občan starší 21 let. K jejímu vyřízení nepotřebujete ručitele ani doklad o výši příjmu a proto na ni dosáhne také:

  • senior
  • student
  • žena na mateřské
  • nezaměstnaný

Jak půjčku vyřídit?

O peníze si můžete zažádat pohodlně z domova. Nemusíte mít obavy z dlouhého čekání na pobočce ani ze složitého papírování. K vyřízení žádosti vám postačí zaslat sms zprávu nebo vyplnit online dotazník. Do něj uvedete základní údaje o vaší osobě jako jméno a příjmení, adresu, číslo občanského průkazu a rodné číslo. Nezapomeňte si dobře spočítat, kolik peněz potřebujete. Výši částky si volíte sami, stejně jako dobu splatnosti. Ta je obvykle 7 – 45 dní, ale můžete si vyžádat její prodloužení až o 60 dnů.