Potřebujete koupit nové WC? Je tu nebankovní půjčka!

Když se WC rozbije, nezbývá, než vyrazit do obchodu a koupit nové. Problém ale je, že na účtu nemusíte mít dost peněz, abyste si nové WC mohli ihned koupit. Je to váš případ? Nemusíte se bát, že byste museli chodit vykonávat potřebu k sousedům. Do několika minut můžete snadno peníze získat z nebankovní půjčky. Máme pro vás návod, jak půjčku vyřídit z pohodlí domova. Nabízíme vám také srovnání s kontokorentem, ze kterého se dají také peníze získat.

Nebankovní půjčka a online žádost

Nebankovní půjčka je specifická tím, že k jejímu vyřízení stačí pouze připojení na internet. Dále je třeba si najít stránky poskytovatele. Nyní už je vše snadné. Na stránkách se nachází kalkulátor. Ten vám pomůže nastavit částku a také termín splatnosti. Výhodou je, že kalkulátor okamžitě ukazuje i poplatek, který je třeba za půjčku zaplatit.

Nebankovní půjčka a poplatek

Výše poplatku se různí, je závislá na půjčené sumě a také na době splatnosti. Líbilo by se vám, když byste za půjčení nemuseli poplatek platit? Jde to! Akce mohou využít všichni noví klienti. Poplatek nebudou platit, když:

  • nastaví splatnost půjčky na 30 dní
  • půjčí si 9 000 korun
  • půjčku řádně splatí

Výhodou je, že patří mezi půjčky pro problémové klienty, takže si půjčí i ti, kdo mají záznam v registru dlužníků. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je určena i pro ty, kdo mají záznam v trestním rejstříku.

Jak je na tom kreditní karta?

Pokud uvažujete o tom, že si na nové WC půjčíte z kreditní karty, mějte se na pozoru. O kreditku si musíte požádat v bance, která po vás může chtít potvrzení o příjmu. Kreditní karta vás možná láká hlavně proto, že má bezúročné období. Jestliže ale nevrátíte peníze včas, budete za to draze platit.