Potřebujete nový notebook? Je tu nebankovní půjčka

Marně se snažíte mačkat tlačítko pro zapnutí. Obrazovka vašeho notebooku je stále černá a nic se neděje. Stalo se to, co jste možná již tušili. Váš notebook prostě přestal fungovat a vy nutně potřebujete nový. Kde na něj sehnat peníze?

Nebankovní půjčka je rychlá pomoc

Jestliže s nákupem nového počítače nemůžete čekat do chvíle, kdy vám na účet přijde výplata, nabízí se vám nebankovní půjčka. Další možností nákupu nového notebooku je:

  • kreditní karta
  • kontokorent
  • splátky u prodejce

O vydání karty či povolení kontokorentu musíte požádat v bance. Zabere vám to hodně času a navíc nemáte jistotu, že uspějete. Banky jsou přísné a žadatele si prověřují. Do banky budete muset donést potvrzení o výši příjmů. Navíc kontokorent je možný jen u banky, u které máte veden běžný účet. Nevýhodou je, že vyřízení karty i kontokorentu může trvat několik dní. Nákup na splátky přímo u prodejce bývá výhodný, protože v některých případech nemusíte platit ani korunu navíc. Splátky ale nenabízí každý obchod, čímž se vám hodně snižuje možnost výběru. Právě pro tyto důvody se nebankovní půjčka ukazuje jako nejvýhodnější varianta.

Proč je nebankovní půjčka nejlepší volba?

Získání půjčky trvá chvilku. Musíte se dostat na stránky nebankovní společnosti, kde se půjčky ihned vyřizují. Vyplňte zde žádost, nebankovní společnost ji okamžitě posoudí a skrze SMS zprávu vám dá vědět, zda vám byl úvěr schválen. Děje se tak do několika minut.

Výhodné podmínky pro každého

Nebankovní společnost své klienty neprověřuje. Postačí, když prokážete věk 21 až 85 let a že máte české státní občanství. Navíc si u nebankovní půjčky sami volíte dobu splatnosti. V případě potřeby ji lze prodloužit o 60 dní. Maximální standardní doba splatnosti je 45 dní.