Potřebujete peníze na vánoční dárky? Řešením je nebankovní půjčka pro problémové klienty

Vánoce se blíží a s nimi i nákupní horečka. Jenže vy smutně sedíte doma, protože jste zjistili, že na nákup dárků nemáte dost peněz? Hodně vás to mrzí? Výplata vám ale přijde až mezi svátky, takže hledáte způsob, jak si rychle půjčit? Od banky se pomoci nemusíte dočkat. Proč je lepší vsadit na pomoc od nebankovní půjčky?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její rozdíly od bankovních produktů

Zásadní rozdíl je v dostupnosti půjčky. Nebankovní společnost je mnohem vstřícnější. Banka si totiž své žadatele hodně prověřuje. Překážkou k poskynutí nějakého úvěru od banky je například nízký příjem či záznam v registru dlužníků. Pro získání nebankovní půjčky to překážkou není. Jak je patrné z názvu, půjčku bez problémů získají všichni, jejichž jméno figuruje v registru dlužníků. Půjčku dostanou i ti, kteří nemají práci, nebo mají velmi nízký příjem. Půjčí si bez problémů také:

  • maminky na mateřské,
  • studenti,
  • senioři.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty boduje i rychlostí

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je oblíbená i z toho důvodu, že nabízí peníze bez čekání. Je dotupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Žádost o ni se podává skrze formulář, který se nachází na stránkách nebankovní společnosti. Její vyřízení zabere asi jen 10 minut. Bude vám stačit, když si připravíte občanský průkaz. Musí se udělat jeho scan. Ten slouží k tomu, aby si společnost rychle ověřila osobní údaje.

Nabízí dost peněz

Z půjčky ihned získáte jakoukoliv částku (v řádech stokorun) v rozmezí od 500 do 10 000 korun. Sami si také nastavíte dobu splatnosti. Ta je možná od 7 do 45 dnů.