Potřebujete vyměnit sklo v okně? Pomoc nabízí také nebankovní půjčka pro problémové klienty

Pokud máte v domě ještě stará skleněná okna, možná každý den trnete strachy a bojíte se, že sklo praskne. Pokud se tak stane, je třeba okamžitě sklo vyměnit, což znamená výdaj v řádech několik set i tisíc korun. Je totiž třeba koupit nejen nové sklo, ale i tmel, musíte pro vše někam dojet apod. Nejrychleji seženete peníze na opravu z vlastních zdrojů. Jestliže nemáte nešetřeno, nabízí se nebankovní půjčka pro problémové klienty a kreditní karta. Jak o peníze požádat? Která možnost je rychlejší a výhodnější?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty se vám bude určitě zamlouvat

Nebankovní půjčka pro problémové klienty byla vytvořena, aby si bez problémů mohli půjčit i lidé, před kterými banky zavírají dveře. Do skupiny „nežádoucích“ patří například:

  • osoby s nízkým příjmem
  • osoby bez práce
  • matky na mateřské
  • senioři
  • studenti
  • osoby se záznamem v trestním rejstříku
  • osoby se záznamem v registru

Jestliže do některé ze skupin patříte, nebankovní společnost vás neodmítne! Nabízí férové podmínky získání nebankovní půjčky pro každého.

Jak se nebankovní půjčka pro problémové klienty vyřizuje?

Musíte se připojit na webové stránky společnosti a na nich si nejdříve vybrat sumu a zvolit si pro vás vyhovující dobu splatnosti. Dále musíte vyplnit žádost. Dohromady vám to zabere jen chvilku. Když je žádost kompletní, stačí kliknutí na jedno tlačítko a je hotovo. Peníze z nebankovní půjčky pro problémové klienty vám na účet přijdou maximálně druhý den, můžete to být i několik minut po schválení žádosti.

U kreditní karty to tak rychle nejde

K získání kreditní karty je třeba doložit příjem, což je pro mnoho lidí dost velkou překážkou. Dále některé banky vyžadují, aby měl žadatel bankovní účet.

Uložit