Pro bezpečnou jízdu je tu i půjčka ihned

Na silnicích nikdy není bezpečno. Stále více lidí jezdí nepřiměřeně, další zase podceňují technický stav vozidla, jiní zase nadávají pozor. Není divu, že se to zprávami o tragických dopravních nehodách jen hemží. I vy se snadno můžete přimotat do dopravní nehody. Jestliže budete mít štěstí, nezraníte se. Odnést to ale může vaše auto. Je proto potřeba se efektivně chránit. Jak a proč?

Půjčka ihned zaplatí havarijní pojištění!

Účinným typem ochrany je havarijní pojištění. To vás bude krýt v případě, kdy vám na silnici vzniknou škody na zdraví nebo na majetku. Výhodné je v tom, že se dá sjednat i na několik dalších rizik. Jedná se o tato rizika:

  • krádež vozidla
  • poničení vozidla vandalem
  • poničení při živelní pohromě

Výhodná je havarijní pojistka v tom, že dostanete peníze (tzv. odškodné) i ve chvíli, kdy vy sami dopravní nehodu způsobíte. Právě proto se havarijní pojistka vyplatí všem. Nejvíce potom lidem, kteří tráví hodně času na cestách. Dobrá zpráva je, že pojištění není drahé. Cena je několik tisíc korun ročně. Chcete si pojistku zařídit, ale peníze vám chybí? Můžete si splátky rozložit a platit čtvrtletně, nebo k financování pojištění použít peníze z půjčky ihned.

Jak půjčka ihned funguje?

Její vyřízení zvládne opravdu každý. Stačí, když se připojíte na stránky nebankovní společnosti a bude vám vše ihned jasné. Na kalkulátoru si zvolíte částku a dobu splatnosti. Dále musíte vyplnit žádost a tím je pro vás půjčka ihned vyřízena. Výhodou je, že společnost posuzuje žádosti o nebankovní půjčky okamžitě, takže na peníze dlouho nečekáte.

Jak jinak získat peníze?

Kromě půjčky si můžete peníze vzít z kreditní karty, další možností je kontokorent. V obou případech se ale připravte na vysoké poplatky. Banka si za výběr peněz z karty může účtovat třeba i 100 korun.