Půjčka na byt pomůže mladým rodinám

Očekáváte příchod prvního potomka a tak je potřeba se na něj připravit? Každý rodič prožívá narození svého prvního dítěte a chce pro něj zajistit jen to nejlepší. Půjčka na byt se hodí na opravu či rekonstrukci pokojů a přitom se nemusíte obávat toho, že vás vyjde draho nebo nevýhodně.

Půjčka na byt může pomoci i znevýhodněným skupinám osob

K získání běžného bankovního úvěru je často nutné splnit náročné podmínky. Žadatelé musí prokázat trestní bezúhonnost, výši svého příjmu a často musí také ručit svým majetkem pro případ, že by půjčku nezvládli splácet. Půjčka na byt funguje jinak. Je nabízena na principu P2P, což znamená, že nebankovní společnost funguje jako zprostředkovatel pomoci mezi žadatelem a věřitelem, který se rozhodl své peníze zúročit. K jejímu získání proto nemusíte často dokládat žádná potvrzení.

Jaké jsou výhody půjčky ihned?

  • jste díky ní zcela nezávislí na své bance
  • sami si určíte, o kolik požádáte, kdy peníze vrátíte a jak vysokou úrokovou sazbu můžete akceptovat
  • sjednáte ji z pohodlí domova pomocí online žádosti
  • peníze můžete čerpat od více věřitelů zároveň

Kolik vám nebankovní půjčky poskytnou?

Běžně můžete získat 10 000 Kč, které dorazí na váš bankovní účet ve stejný den, kdy si o ně řeknete. Pokud si přejete získat vetší obnos, není to problém. Musíte však již ručit majetkem. V tom případě je vám k dispozici až 600 000 Kč.