Půjčka v hotovosti vyřeší finanční problémy

Máte právě teď období, kdy vaše výdaje jsou podstatně vyšší než příjmy? Hledáte, kde vzít peníze na splacení všech účtů, ale stále nemůžete přijít na to, jak tento problém vyřešit? Už si s tím nelamte hlavu, máme pro vás totiž šikovné řešení, kterým je půjčka v hotovosti.

Půjčka v hotovosti a její pravidla

Jedná se o typ nebankovní půjčky, kdy doba splatnosti je 7 až 45 dnů. Je totiž koncipovaná jako půjčka do výplaty, což znamená, že ji budete moci splatit hned, jakmile vám přijde výplata. Díky tomu vám nebudou naskakovat žádné zbytečné úroky a poplatky, jak se stává u půjček dlouhodobých. Jestliže půjčku nestihnete splatit včas, nic se neděje. Stačí, když si nejpozději v poslední den splatnosti požádáte o její prodloužení. Je to možné hned dvakrát, pokaždé o 30 dnů. Půjčit si mohou i lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku, je to totiž nebankovní půjčka pro problémové klienty. Není potřeba ručitel ani potvrzení příjmu.

Půjčka v hotovosti – jak ji získat?

  • na oficiálních webových stránkách poskytovatele vyplňte formulář, který tam pro vás je připraven
  • nemělo by vám to zabrat víc než dvě minuty
  • je to zcela zdarma
  • nebo odešlete speciální SMS
  • její cena bude stejná jako u klasické SMS podle tarifu vašeho mobilního operátora
  • do deseti minut vám přijde zpráva s informací, zda vám půjčka byla schválena

Kde jinde získat peníze?

Z finančních nesnází vám na čas pomůže i kreditní karta nebo kontokorent. V obou případech se ale budete muset připravit na poměrně vysokou úrokovou sazbu.