Půjčky bez registru a poplatku se dají použít na nákup nových rostlin na zahradu

S příchodem jara přišel čas na úpravu zahrady. Budete i vy dávat zahradě novou tvář, ale zjistili jste, že nemáte našetřeno a chybí vám několik tisíc korun, abyste mohli nakoupit nové rostliny a stromky?

Půjčky bez registru a poplatků mají mírné podmínky

Půjčky bez registru a poplatků patří mezi krátkodobé nebankovní půjčky. Jejich velkou výhodu jsou mírné podmínky. Půjčky bez registru a poplatku mají podmínky jen 2:

  1. české státní občanství
  2. věk žadatele v rozmezí 21 až 85 let

Žádné jiné podmínky půjčka nemá. Je velkou výhodou, že není třeba dokazovat příjem. Právě prokázání příjmu je rozhodující v případě, kdy si chcete vzít úvěr v bance a dokonce i v případě, když si žádáte o kontokorent. Kontokorent je možnost čerpání peněz na bankovním účtu do mínusu. Banky dávají kontokorent i do výše 200 000 Kč. Příjem vyžadují banky i v případě, kdy požádáte o vydání kreditní karty.

Půjčky bez registru a poplatků jsou vyřízeny velmi rychle

Paří mezi půjčky před výplatou a jako takové jsou vyřízeny velmi rychle. Žádost o půjčku se posílá online. Stačí, když vyplníte několik základních údajů. Důležité je vyplnit rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu a také číslo mobilního telefonu. Na mobilní telefon vám přijde zpráva s informací o schválení úvěru. Patří také mezi půjčky bez registru. O úvěr si proto mohou požádat i osoby, jejichž jméno figuruje na seznamu dlužníků.

Co koupit?

Pokud kupujete rostliny na zahradu, nejdříve si musíte zjistit, kolik místa máte k dispozici. Určitě jsou vhodné ovocné stromky, které vám budou plodit ovoce úžasné chuti. Doporučujeme také rybíz, angrešt či maliny. Rostliny vždy vybírejte s ohledem na sluneční orientaci vaší zahrady.