Půjčky bez registru a poplatků zaplatí vaše pohodlí u čtení knihy

Jste vášnivým čtenářem či čtenářkou knih? Milujete ten pocit, když si se šálekem lahodného čaje a třeba i se sklenkou vínka posadíte, otevřete knihu a hltáte každou větu? Samozřejmě u toho chcete mít co největší pohodlí, že? A takové pohodlí vám může zaručit například nové křeslo. Chtěli byste ho? Nákup odkládáte? Narazili jste ale na nabídku, ve které je možné nové křeslo koupit levně? Už si ho konečně kupte. Dostatek peněz vám na něj nabízí půjčky bez registru a poplatků. Jak fungují? V čem jsou jejich největší výhody?

Půjčky bez registru a poplatků a určení

Jedná se o půjčky, které vymyslela nebankovní společnost. Reagovala tím hlavně na přísnou nabídku bank, které dají půjčku jen osobám s vyšším příjmem. Nebankovní společnost se snaží půjčky poskytnout každému, a proto stanovila jen 3 podmínky, které musí každý žadatel splnit. Jsou to tyto:

  • věk 21 až 85 roků,
  • české státní občanství,
  • žadatel nesmí mít u společnosti jinou nesplacenou půjčku.

Současně je výhodou, že nebankovní půjčky jsou poskytnuty i těm, jejichž jméno se dostalo do registru dlužníků. Jak funguje? Pokud nesplácíte, banka, leasingová společnost a nebo i poskytovatel energií dá vaše jméno na seznam, který sdílí s ostatními.

Vyřízení půjčky bez registru a poplatků je otázkou minut

Nebankovní půjčka pro problémové klienty se vyřizuje online, je dosupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí si vybrat sumu a dobu splatnosti a následně ještě vyplnit krátkou žádost.

Kolik nabízí?

Nebankovní půjčky každému nabízí sumu v rozmezí od 500 do 10 000 korun. Žadatel si také volí dobu splatnosti od 7 do 45 dní s tím, že si může požádat ještě o její prodloužení o celkem 60 dní.