Půjčky ihned

Bojíte se, že nevyjdete do výplaty s penězi? Takové starosti můžete v klidu hodit a hlavu. Jsou tu půjčky ihned, které vám rychle pomohou. Můžete si vzít úvěr na několik set i tisíc korun a po výplatě je bez problémů vrátit. Jak půjčky ihned fungují, jak dlouho trvá jejich vyřízení a kolik si lze půjčit? Ve všech ohledech budete mile překvapeni.

Půjčky ihned vyřízeny super rychle

Jedná se o nebankovní půjčky, u kterých není třeba dokazovat příjem. Právě to má podstatný vliv na rychlost vyřízení. Půjčky ihned jsou vyřizovány během několika málo minut. Jak je to možné? Prvním krokem je vyplnění online žádosti. Je dostupná na oficiálních stránkách nebankovní společnosti. Žádost můžete vyplnit během dne i noci. Nebankovní společnosti ji okamžitě posoudí, pracuje nepřetržitě. Pokud je vše v pořádku, pošle vám peníze na bankovní účet do jedné minuty.

Co musíte splnit pro získání půjčky ihned ­

  1. musíte doložit, že je vám více než 21 let
  2. musíte prokázat české státní občanství

Obojí dokážete již při vyplňování žádosti, stačí totiž připojit oskenované obě strany vašeho občanského průkazu.

Kolik půjčky ihned nabízí a na jak dlouho?

Půjčky ihned byly vytvořeny, aby pomohly v tíživé finanční situaci. Proto je maximální výše úvěru nízká, lze si půjčit 10 000 Kč. Nejmenší možný úvěr je 500 Kč. Každý žadatel si volí částku individuálně podle svých potřeb. Půjčky ihned jsou specifické také tím, že mají krátkou dobou splatnosti. I ta je volitelná. Minimální splatnost je 7 dní, maximální splatnost je 45 dní. Pokud by žadatel nemohl půjčku včas vrátit (je třeba ji splatit jednorázově) může si požádat o posunutí termínu.