Půjčky před výplatou zaplatí granule

Je třeba si uvědomit, že zažívací ústrojů našich čtyřnohých kamarádů je hodně citlivé. Pes potřebuje stravu, která odpovídá jeho potřebám. Pes je od přírody šelma, takže je třeba, aby byla jeho strava bohatá zejména na kvalitní maso, vitamíny, bílkoviny a minerální látky. Optimální složení nabízí kvalitní granule. Nezbyly vám ke konci měsíce na stravu pro vašeho psa peníze?

Využijte půjčky před výplatou!

Půjčky před výplatou patří mezi oblíbené nebankovní půjčky. Jejich výhodou jsou velmi mírné podmínky. K získání půjčky je třeba doložit jen věk. Musí vám být méně než 81 let a více než 21 let. Nebankovní společnost nevyžaduje v případě této půjčky doložení příjmů. Půjčit si mohou i:

  • studenti
  • nezaměstnaní
  • matky na mateřské
  • senioři
  • osoby s nízkým příjmem aj.

Abyste půjčku získali, musíte vyplnit krátký online formulář. Zabere to jen několik málo minut.

Z půjčky před výplatou až 10 000 Kč

Pokud žádáte o půjčku poprvé, bude vám dostupná půjčka do výplaty v maximální výši 5 000 Kč. Minimálně si můžete půjčit 500 Kč. I částka 500 Kč postačí k tomu, abyste koupili velmi kvalitní granule. Jakmile první půjčku splatíte, můžete si požádat o další úvěr. Půjčka před výplatou může být už mnohem vyšší. Půjčit si lze až 10 000 Kč. Splatnost půjčky je v obou případech volitelná.

Na co si dát při výběru granulí pozor?

Sledujte především podíl masa. U dobrých granulí by měl překročit 50 %. Není žádoucí, aby se ve složení nacházela moučka či sója. Je žádoucí, aby se v granulích nacházela také zelenina a případně i ovoce a bylinky.