Půjčky pro problémové klienty

Více než třetina obyvatel České republiky splácí nějaký typ úvěru. Lidé si berou peníze z bankovních půjček, dluží také na kreditních kartách nebo na kontokorentu. Stále častěji si lidé berou také nebankovní půjčky. Chtěli byste si o nebankovní půjčku také požádat, ale nevíte, jak na to? Chcete se o půjčce dozvědět více? Stačí udělat jediné – čtěte dále a dozvíte se, jak nebankovní půjčky, mezi které patří i půjčky pro problémové klienty, fungují.

Půjčky pro problémové klienty a jejich výše

Půjčky pro problémové klienty jsou určeny hlavně pro chvíle, kdy potřebujete rychle sehnat několik tisíc korun. Lidé si poměrně často půjčují ve chvíli, kdy jim zbývá několik dní do výplaty, ale už nemají žádné peníze. Často si půjčují také na:

  • nákup spotřebičů
  • úhradu složenek
  • na nákup dovolené apod.

Půjčky pro problémové klienty nabízí až 10 000 Kč. Každý žadatel si volí částku. Minimální částka je 500 Kč.

Půjčky pro problémové klienty mají kratší dobu splatnosti

Protože se jedná o poměrně malé částky, mají půjčky pro problémové klienty i kratší dobu splatnosti. Ta je také volitelná. Maximální doba splatnosti je 45 dní. Za poskytnutí půjčky se platí poplatek. Jeho výše je závislá na výši půjčky a také na délce splatnosti. Při úvěru 600 Kč se splatností na 7 dní je poplatek vysoký 60 Kč. Při půjčce 6 000 Kč se splatností na 20 dní činí poplatek 1 380 Kč.

Charakteristika půjčky pro problémové klienty

Pro její získání není třeba dokazovat příjmy. Není nutné ukazovat ani rejstřík trestů, nebankovní společnost neprověřuje ani registr dlužníků. K získání žádosti je třeba vyplnit online žádost nebo poslat SMS zprávu.