Rychlá půjčka pro dlužníky na parádní kolo

Cyklistika je báječný sport, při kterém si dokonale protáhnete tělo, posílíte svaly a ještě k tomu se projedete přírodou. Chybí vám k vykonávání tohoto sportu jedna zásadní věc? Nemáte funkční kolo? Změňte to. Peníze můžete získat z rychlé nebankovní půjčky i z kontokorentu. Máme pro vás srovnání obou možností.

Rychlá půjčka pro dlužníky je výhodná, když…

Rychlá půjčka pro dlužníky patří mezi nebankovní půjčky pro problémové klienty. Díky tomu je dostupná široké skupině lidí. Půjčku získá bez problémů každý, kdo je starší 21 let a je občanem České republiky. Půjčka bude také poskytnuta jen těm, kdo nemají u nebankovní společnost jiný dluh. Je to půjčka, která se vyplatí v mnoha situacích. Byla vytvořena hlavně s tím účelem, aby fungovala jako pomoc ve svízelné životní situaci. Lidé ji ale začali využívat i k rychlým nákupům. Nejvíce půjčku využívají ve chvíli, kdy se naskytne koupit nějakou věc za akční cenu.

Rychlá půjčka pro dlužníky a postup vyřízení

Je to super jednoduché. Půjčku získáte poté, co si na online kalkulátoru zvolíte sumu a dobu splatnosti a následně vyplníte krátkou žádost. Vše dohromady zabere asi 10 minut. Výhoda je v tom, že nebankovní společnost pracuje 24 hodin denně, žádost vyřizuje okamžitě!

Co musíte splnit pro získání kreditní karty?

Získání kreditní karty už tak jednoduché není. Banky mají přísnější podmínky. Budou po vás chtít dokázat mnoho věcí. Například:

  • musíte mít stálý zdroj příjmu
  • příjem musí dosahovat určité výše
  • musíte mít bankovní účet s historií alespoň 2 až 3 měsíce
  • musí vám být více než 18 let
  • nesmíte mít záznam v registru dlužníků