Rychlá půjčka pro dlužníky

Věděli jste, že nezaplacení jediného účtu vás může vyjít pěkně draho? A to nejen proto, že vám budou hrozit penále z prodlení, ale také z toho důvodu, že budete zapsáni do registru dlužníků. A v takovém případě vám banky nebudou chtít půjčit. Kde tedy sehnat peníze na vyřízení všech pohledávek? Od toho tu je rychlá půjčka pro dlužníky.

Co je rychlá půjčka pro dlužníky?

Jak název napovídá, jedná se o krátkodobou nebankovní půjčku, kterou mohou získat i lidé se záznamem v registru dlužníků. Tato půjčka má dobu splatnosti 7 až 45 dnů a její výše je 500 až 10 000 korun.

Pro koho je rychlá půjčka pro dlužníky vhodná?

Využít ji může téměř každý – studenti, senioři, ženy na mateřské dovolené, podnikatelé, nezaměstnaní i lidé, kterým se před výplatou nedostávají peníze. Je nutné pouze splnit tři podmínky – být občanem České republiky, být ve věku od 21 do 85 let a nemít žádnou aktivní půjčku u poskytovatele.

Na co je rychlá půjčka pro dlužníky určena?

Nejedná se o účelovou půjčku, takže ji můžete využít podle svých představ a potřeb. Nemusíte nikomu vysvětlovat, na co ji potřebujete. Nejčastěji se využívá na splacení účtů, nákup nezbytných věcí a podobně.

Jak si o poskytnutí této půjčky požádat?

  • na oficiálních webových stránkách poskytovatele vyplňte připravený formulář
  • nebo si žádost podejte prostřednictvím speciální SMS
  • v obou případech vám do deseti minut přijde zpráva, z níž se dozvíte, zda vám půjčka byla schválena
  • dojde-li ke schválení, může být rychlá půjčka pro dlužníky do deseti minut na vašem bankovním účtu