Sežeňte si akční letenky díky first minute

Poslední dobou se stále více hovoří o tzv. first minute zájezdech a letenkách. Čím to je, že jejich popularita tak prudce stoupá? Odpověď je prostá. Letenky jsou totiž v době, kdy letecké společnosti zveřejňují svou nabídku zpravidla nejvýhodnější. V tomto období lze pořídit palubní lístky se slevou mnohdy až 20%, což je dostatečný důvod k tomu, abyste si s nakupováním pospíšili.

„First minute“ a „last minute“ akční letenky.

Rozdíl mezi těmito dvěma výrazy je patrný již na první pohled. Jedná se totiž o dobu, ve které si své letenky či zájezd pořídíte. Zatímco pojem „last minute“ znamená „na poslední chvíli“, pojmem „first minute“ myslíme zájezdy „v první chvíli“. Dříve byl objem prodeje zájezdů last minute daleko vyšší, než tomu bylo u first minute, ale tento poměr se vyrovnal a dokonce se očekává, že first minute zájezdy a letenky budou mít v budoucnu vyšší objem prodeje. Je to z toho důvodu, že právě first minute nabízí ty skutečně akční letenky.

Výhody, které v sobě skýtají first minute akční letenky

Výhod first minute je opravdu mnoho, pojďme se na ně společně podívat.

  • nízká cena a velké slevy
  • velice široká nabídka
  • dostatek volných míst a z toho vyplývající možnost splnit specifické požadavky
  • obvykle velmi nízké zálohy

Kdo chce létat levně volí first minute

Stále více lidí se přiklání k first minute zájezdům a letenkám. Důvodů mají mnoho a pokud chtějí opravdu levné letenky, tak je to ta nejlepší možnost. Oblíbenost tohoto druhu letenek je způsobena jejich skutečně nízkou cenou, která u last minute nikdy není tak výhodná.