Sms půjčky pro problémové klienty nabízí peníze na pojištění domu

Ráno jste se podívali do schránky a byla tam. Zase po roce si na vás pojišťovna „vzpomněla“ a poslala vám složenku, abyste zaplatili pojištění domu. Jenže osud tomu tak chtěl, že zrovna nemáte k dispozici dost peněz. Neriskujte to, že vám pojišťovna kvůli prodlení platby dá penále, nebo ukončí smlouvu. Pomocí <Sms půjčky pro problémové klienty získáte peníze na pojistku během chvilky a můžete si půjčit i tak, že za to nezaplatíte ani korunu navíc. Jak na to?

Sms půjčky pro problémové klienty jsou výhodnější

Sms půjčky pro problémové klienty jsou úvěry od nebankovní společnosti, které jsou výhodnější než produkty v bance zejména z toho důvodu, že nemají přísné podmínky získání. Nebankovní společnost stanovila pouze tyto podmínky:

  • věk od 21 do 85 let,
  • žadatel musí být občanem České republiky,
  • nesmí mít jinou aktivní půjčku u dané společnosti.

Banka je co se týče podmínek mnohem přísnější. Prověřuje si například žadatelův příjem, pátrá po tom, jestli dluží i jinde, někdy chce vidět i výpis z rejstříku trestů, s největší pravděpodobností se podívá do registru dlužníků. Banka tak rozhodně nepůjčí jen tak někomu. Navíc je třeba si uvědomit, že bankovní produkty jsou hodně drahé. Například u kreditní karty se úroková sazba pohybuje na 22 %, takže se půjčení peněz hodně prodraží.

Sms půjčky pro problémové klienty a limity

Půjčit si snadno můžete 500 až 10 000 korun. Splatnost se nastavuje od 7 do 45 dní. Dá se i prodloužit o dalších až 60 dní.

Pro koho je zdrama?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty patří mezi půjčky ihned a je zdarma pro ty, kdo žádají poprvé a půjčí si na 30 dní částku 9 000 korun.