Toužíte po dovolené u moře? Nebankovní půjčka doplatí váš zájezd!

Dávali jste v posledních letech přednost dovolené v Česku a letos byste rádi vyrazili za hranice? Chcete strávit pár dnů u moře a užít si slunce a písčitých pláží? Nestihli jste našetřit dost peněz, ale nechcete se myšlenky na Středozemí vzdát? To ani nemusíte! Stačí, když využijete půjčky ihned a lehátko i plavky můžete balit už zítra. 

Jak nebankovní půjčka funguje?

Jste překvapeni, že můžete sehnat půjčku tak rychle? Nebankovní společnosti jsou vám totiž k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže si o finanční podporu můžete zažádat i v noci nebo o víkendu a peníze si tak zajistíte téměř okamžitě. Navíc nemusíte absolvovat nepříjemné pohovory na pobočkách ani vyplňovat množství složitých papírů. Bohatě vám postačí, když sepíšete online formulář na stránkách společnosti.

Co k vyřízení půjčky potřebujete?

Nebankovní půjčka je poskytována všem českým občanům, kteří mají minimálně 21 let. Pokud tyto dvě podmínky splňujete, s největší pravděpodobností vám bude finanční podpora schválena. Ke sjednání nebankovní půjčky nemusíte dokládat žádná další potvrzení. Nepotřebujete:

  • výpis z rejstříku trestů
  • potvrzení o výši příjmu
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručitele
  • zástavu

Díky těmto podmínkám si mohou půjčku dovolit i studenti, nezaměstnaní, ženy na mateřské, matky samoživitelky nebo senioři.

Stihnete půjčku vrátit?

I přes veškeré výhody, které nebankovní půjčka nabízí, je potřeba dobře promyslet, zda jste schopni vypůjčené peníze vrátit zpět. Jsou vám totiž poskytnuty krátkodobě a tak je musíte splatit nejpozději do 45 dnů od uzavření smlouvy. Pokud byste termín nemohli splnit, vyžádejte si prodloužení doby splatnosti o dalších 30 dnů. To můžete za poplatek udělat až 2x. Jestliže peníze vrátíte včas, vyhnete se placení smluvních pokut a zajistíte si, že vám budou peníze poskytnuty v budoucnu znovu.